Chladiaca podložka pre psa

Máte psíka vo vnútri v byte alebo v dome? Kde spáva váš psík? Má len jedno obľúbené miesto – napríklad vašu posteľ 🙂 , alebo sa voľne pohybuje po byte?

Niektorí majitelia prisahajú na peliešok, prepravku či klietku… v ktorej má psík svoje útočisko, skrýšu, miesto. Miesto, kde vie, že je v bezpečí a nik ho tam nevyrušuje. Často však psíky počas spánku a driemkania menia miesto. Ak im je príliš teplo ľahnú si na chladnejšiu dlažbu, ak im je zima, radi sa zakutrú aj do deky. Niekedy vyskočia na sedačku, niekedy ku vám do postele… podľa toho čo všetko im za ich zamilovaný pohľad dovolíte 🙂

Keď nastanú letné horúčavy, hlavne tí, čo bývate v bytoch, kde všetko teplo stúpa smerom hore k vyšším poschodiam, porozmýšľajte nad chladiacou podložkou pre psa. V lete je často celý byt veľmi prehriaty celodenným slnkom opretým o múry bytovky, psík preto ocení chladnejšie miesto, veľmi rýchlo pochopí, aká je to super vec, čo mu chladí bruško. Predídete prehriatiu psa.

Chladiaca podložka pre psy býva rôznych rozmerov, môžete ju vložiť na dno obľúbeného pelecha alebo do klietky, kde psík spáva. Ale môžete ju mať aj voľne položenú na dlážke či na sedačke, kde psík zvykne ležať.

K dispozícii sú aj chladiace pelechy pre psa, kde aj vyvýšená opierka pre hlavu psíka je z chladiaceho materiálu.

Chladiace podložky alebo pelechy pre psy sú z pevného nylonového materiálu, vo vnútri je gélová hmota. Nylon vydrží aj hrabkanie, ak si váš psík rád svoje miestečko pred spaním uhrabáva, nemusíte sa báť, že by podložku prederavil alebo prekusol. Zároveň je to veľmi dobre udržiavateľný umývateľný povrch.

 

Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov